مدل‌های خط ریش مردان

مردها از نعمتی به نام ریش برخوردار هستند و در این میان مرتب بودن ریش ها و خط ریش همیشه مهم است. در این روزا با تمام مشغله و کارهای مختلف آقایان فرصت زیادی برای رسیدگی به موهای خود ندارند و  یک بار در ماه و یا کمی بیشتر و کمتر به آرایشگاه مراجعه می‌کنند.

اگر خیلی دیر به دیر موهایتان را اصلاح می کنید و دیر به موهای سر خود میرسید اشکال ندارد ولی مرتب کردن ریش و خط ریش الزامی است چون تاثیر زیادی بر چهره و آراستگی شما دارد.

مدل های خط ریش مردان

خط ریش مناسب صورت شما کدام است؟ در ادامه به روش های مناسب برای داشتن خط ریش اشاره خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

 

مدل دادن به خط ریش مردانه

مدل‎های زیادی را می‌توانید داشته باشید. کم ریسک ترین و مناسب ترین مدل، مدل کوتاه و کم عرض است. این مدل کلاسیک است و تقریبا با هر مدل موی کلاسیکی هماهنگ می‌شود. برای آقایانی با صورت‌های مستطیلی شکل پیشنهاد ما این است که به سراغ دم خط های با طول بلند بروند.

این مدل خط ریش صورت زاویه‌دار شما در اطراف فک را به خوبی تقسیم بندی می‌کند و در بیشتر در مدل مو پسرانه استفاده میشود. آقایانی که صورت‌های گرد تر دارند ایجاد توهم طول در صورتشان الزامی نیست و می‌توانند مدل های خط ریش متوسط را اعمال کنند.

 

مدل‌های محو شونده

اگر مدل موی شما به گونه ای است که دور موهایتان را خالی می‌کنید، بهتر است خط ریش شما هم به مرور محو شود. پس سعی کنید هرچه به سمت پایین تر می‌آیید محو شوندگی آن‌ها بیشتر باشد.

 

انتخاب هوشمندانه بر اساس مدل مو

وقتی آرایشگرتان می‌پرسد که خط ریش معمولی می‌خواهید یا مدل‌دار باید این انتخاب را هوشمندانه انجام دهید. این موضوع را بدانید که منظور از معمولی، دم خط های زاویه‌دار ساده نیست بلکه معمولی مدلی است که بر اساس رشد عادی موی شما روی صورت تعیین می‌شود و آرایشگر مدل خاصی به آن نمی‌دهد.

در خط ریش‌های مدل‌دار شاهد مدل‌های عجیب و غریب با طول ها و عرض های مختلف روی صورت هستیم که قرار است با مدل موی مدرن شما هماهنگ شوند.

 

زمان اصلاح

به این توجه داشته باشید که مدل‌ های خط ریش معمولی و کوتاه نیاز به مراقبت بیشتر دارند. موی دم خط نسبت به بقیه قسمت‌های صورت زودتر رشد می‌کند و به همین دلیل شما باید هر 3 روز یکبار آن را بتراشید.

 

وسیله اصلاح

علاوه بر یک تریمر خوب یا ریش تراش مناسب که برای اصلاح نیاز دارید شما به یک ژل یا مرطوب کننده سطح پوستتان نیز نیاز پیدا خواهید کرد. آن را به مقدار کم و بسیار آرام بعد از هربار اصلاح روی پوست صورت خود اعمال کنید.

انتشار : 24 تیر 1396

دیدگاه ها

دیدگاه کاربران

    هیچ دیدگاهی در حال حاضر ثبت نشده است.

عضویت در خبرنامه

در صورتی که تمایل دارید زودتر از دیگران از تخفیفات ، اطلاعیه ها و ... مطلع شوید ، از طریق فرم زیر در خبرمه عضو شوید...