مدل موهای جدید ویژه سال 2018

سال 2017 ، سال مدل موهای مردانه بود.  از مدل موی بی‌ رمق Bro Flow  گرفته تا مدل  Buzzcut  و مدل  کاملاً کچل ، اما در سال جدید در زمینه‌ی مدل مو چند سورپرایز وجود دارد. پیش‌بینی ما احیای مدل موهای بلند دوران کلاسیک است ! در ادامه با چند مدل از مدل موهای سال 2018 آشنا شوید.

 

مدل موهای جدید ویژه سال 2018

مدل وِت حالت مرطوب‌مانند (  Wet Look )

مدل شیک و منحصربه‌فرد دهه‌ی شصت دوباره برگشته است ، مانند : مدل موی اسکات ایست‌وود ( Scott Eastwood )

دیوید بکهام ( David Beckham ) ، سال گذشته با تغییراتی در این سبک ، به صورت جلوه‌ای براق و شانه زدن موها به سمت عقبِ سر، از آن استفاده کرد. با این‌حال، در سال جدید، مدل موهای ژل‌زده در نسخه‌‌ای کمی کوتاه‌تر نسبت به ترند go-to look ( برو نگاه کن )  مُد می‌شود.

 

روش کوتاه کردن مو

بهترین حالت این سبک، زمانی‌ست که قد موهای بالای سر، حدود 10 سانتی‌متر و بغل موها 4 سانتی‌متر است. برای حفظ این سبک،‌ حدوداً هر 8 هفته یکبار برای تنظیم موها باید به آرایشگر مراجعه کنید.

 

طراحی این سبک

جلوه‌ی مرطوب‌ و کلاسیک این مدل، با حالتی ماندگار و براق که از طریق استفاده از ژل یا روغن سر ایجاد می‌شود،‌ فریبنده است.  به‌راحتی،‌ به‌اندازه‌ی یک فندق از محصول را بین کف دستانتان قرار دهید و روی موهای از قبل شانه شده بمالید و چند بار با دستانتان و با فشار کم موها را مرتب کنید. در نهایت،‌ می‌توانید با یک شانه‌ موها را مرتب کنید.

 

 

سبک موهای موج‌دار ( Surfer Style )

شاید باورتان نشود، اما در سال 2018 دوباره مدل موی کمی بلند ارائه می‌شود. مُدل گابریل اوبری ( Model Gabriel Aubry )  سبک موی موج‌دار ( surfer look ) را استفاده کرده است و موهایش را به سمت عقب سر، شانه کرده است.

 

روش کوتاه کردن مو

اگر وقتی موهایتان را روی صورت می‌ریزید تا چانه‌‌ی شما می‌آید، عالی است و این همان طولِ ایده‌آل برای این مدل است. اگر موهایتان هنوز برای این مدل کوتاه است، اجازه دهید موهایتان بلند شوند. به آرایشگرتان اجازه دهید موهایتان را به‌صورت کژوال ، کوتاه کند تا قدِ متوسط موهایتان هم مناسب به‌نظر برسد.

 

طراحی این سبک

ظاهر خوب این سبک، به‌راحتی با استفاده از یک اسپری نمکی ( salt spray )  به‌دست می‌آید که با مقدار کمی اسپری کردن روی موهایی که با حوله خشک شده‌اند، مو حالت می‌گیرد. اگر می‌خواهید سریع باشید، موی مرطوب هم می‌تواند حجیم به‌نظر برسد،  اما این مدل، زمانی بهترین حالت خودش را دارد که موها در هوای آزاد خشک شوند و هردفعه که حالتشان به‌هم خورد با فرو بردن انگشتانتان بین موها آن‌را مرتب کنید.

 

 

مدل حالت‌دار کوتاه ( Short Bro Flow )

برای کسانی‌که می‌خواهند موهایشان کمی کوتاه‌تر باشد، ‌مدل Bro Flow مناسب است و امسال دوباره به‌عنوان ترندی باحال و جذاب ارائه می‌شود.

 

روش کوتاه کردن مو

در این مدل، موهایی که روی پیشانی می‌ریزند باید طولشان تا نوک بینی برسد، موهای کناره‌ها باید کوتاهتر باشند. چون این مدل باید حالتی طبیعی داشته باشد، مدام باید حالت موها را چک کنید. برای پیروی از این مدل،‌ باید حدوداً هر هشت هفته یکبار به آرایشگاه بروید.

 

طراحی این سبک

این مدل هنگامی‌که موهایتان را با سشوار خشک می‌کنید و آن‌را به سمت عقب سر، شانه می‌کنید  حالت می‌‌گیرد. وقتی موها خشک شدند، کمی روغن تثبیت‌کننده استفاده کنید.  برای مثال:  به اندازه‌ی یک نخود از روغن را کف دستتان بریزید و با حرکات کف دست و انگشتان آن‌را روی موها بمالید و انگشتتان را بین موها فرو ببرید تا به موها حالت بدهید.

 

همین میزان کوتاهی مو،‌ اما رسیدن به یک سبک متفاوت در حالت‌دهی آن!

اگر با یک برس گرد، موها به سمت عقب شانه شوند و تاج موها با آن کشیده شوند،‌ حالت مو در یک نگاه کلی، باحالتر و مدرن‌تر می‌شود.

 

 

مدل موی کوتاه و کلاسیک

مدل موی کوتاه کلاسیک، همیشه رایج است و هیچ‌وقت کهنه نمی‌شود. رابرت پاتینسون(Robert Pattinson) کسی ا‌ست که مرتب از این مدل استفاده می‌کند.

 

روش کوتاه کردن مو

قطعاً صدها مدل مختلف برای این سبک وجود دارد، اما در مدلی که سال 2018 ارائه می‌شود،‌ حالت مو نرم است و کناره‌ها با حالتی تزئینی کوتاه می‌‌شوند. قد مو باید 6-8 سانتی‌متر باشد و بیشتر از نصف موهای بالای گوش‌ها و روی گردن را می‌توانید کوتاه کنید. بسته به این‌که سرعت رشد موهای شما چقدر است،‌ حدوداً بین چهار تا شش هفته یکبار باید به آرایشگر مراجعه کنید.

 

طراحی این سبک

امروزه استفاده از هر سبک،‌ به جنس و ساختار موی شما بستگی دارد. آیا موهایتان خوب حالت می‌گیرد؟ دراین‌صورت برای دادن بافت بیشتر به مو می‌توانید از کمی روغنِ مو هم استفاده کنید. آیا موهایتان حالت فرِ زیبایی دارد؟ دراین‌صورت، موهایتان را هیدروژنه کنید و بسته به طول موهایتان، آن‌را با روغنی که پایه‌ی آب هم دارد، تثبیت کنید. یا اگر موهایتان ضخیم است و کنترل آن دشوار است، استفاده از سشوار برای حالت دادن به آن کار اشتباهی نیست و برای رسیدن به حالتی عالی از واکس مو هم می‌توانید استفاده کنید.

 

 

مدل موی چتری  ( Bangs look )

این مدل برای پنهان کردن برجستگی و بلندی پیشانی مناسب است. آنوار حدید ( Anwar Hadid ) همچنان بلندی و عقب‌ رفتگی پیشا نی‌اش پیداست اما بامزه و باحال شده است.

 

روش کوتاه کردن مو

در این مدل، تمرکز روی حالت نرمی زیاد موها و افتادن آن‌ روی صورت است . طول موها باید نصف صورت و لَخت باشد. دراین مدل، برای پرحجم نشان دادن مو، ‌باید موهای نازک را هم نگه داشت.

 

طراحی سبک

موها را به‌سمت جلوی صورت شانه بزنید تا میانه‌ی صورت را بپوشاند. برای بافت و ترمیم بیشتر، می‌توان از کرم‌های حالت‌دهنده استفاده کرد. این سبک برای موهای موج‌دار، زیاد مناسب نیست.

انتشار : 13 دی 1396

دیدگاه ها

دیدگاه کاربران

    هیچ دیدگاهی در حال حاضر ثبت نشده است.

عضویت در خبرنامه

در صورتی که تمایل دارید زودتر از دیگران از تخفیفات ، اطلاعیه ها و ... مطلع شوید ، از طریق فرم زیر در خبرمه عضو شوید...