مدل موی جذاب مردانه از دید خانم‌ها

مدل موی مردانه یکی از مهم ترین زیبایی های ظاهری هر مرد به حساب می آید زیرا مو در چهره هر شخص به جذابیت و زیبایی صورت می افزاید. هر مردی در انتخاب مدل مو و نگهداری آن بسیار حساس است. تعدادی از آقایان هم در انتخاب مدل موی خود وسواس و حساسیت زیادی دارند. ما در این مطلب قصد داریم تا چند مدل مو شیک و جذاب را مورد بررسی قرار دهیم، با ما همراه باشید.

مردان برای اینکه جذاب و خاص دیده شوند، به دنبال مدل موها و استایلی متفاوت هستند. برای اینکه مدل مویی جذاب و خاص را برای خود انتخاب کنید، ابتدا با بهترین مدل موهای مردانه از نظر خانم‌ها آشنا شوید و از این طریق انتخابی خوب و شایسته داشته باشید.

 

مدل موی جذاب مردانه از دید خانم‌ها

 

خانم‌ها دوست ندارند که زمان آماده شدن آقایان بیشتر از آن‌ها طول بکشد به همین دلیل مدل مویی را انتخاب کنید که برای مرتب کردن و حالت دادن به ان وقت زیادی را صرف نکنید.

خانم‌ها مدل مویی را می‌پسندند که علاوه بر جدید و مد روز بودن، برای محیط کار و مکان‌های مختلف نیز مناسب باشد. مدل موهای جذاب از نظر خانم‌ها هم می‌تواند حالتی ساده و کلاسیک یا ژولیده و نامرتب داشته باشد.

 

مدل مویی کلاسیک که در بالای سر حالت مخروطی دارد و در کناره‌ها کمی محو شده است. مشخص بودن خط کنار مو، از ویژگی‌های جذاب این مدل مو است.

مدل موی محو شونده یکی از جدیدترین انواع کوتاهی برای آقایان است. در این مدل مو که بسیار مدرن است، موها به حالت پف کرده در بالای سر آرایش شده‌اند و حالتی مرتب و خاص برای موها ایجاد شده است.

یک مدل دیگر از مدل موی محو شونده که با حالت زاویه‌دار به یک طرف حالت داده شده است.

یک مدل موی ساده و به روز برای آقایان که به طور منظم شانه شده است و در بالای گوش کمی حالت محو شدگی دارد.

مدل موی کات دار و محو شونده که به صورت پف دار در جلوی سر حالت داده شده است.

حالت محوشوندگی در این مدل بسیار بیشتر از سایر مدل‌هاست و ایجاد خط‌های بلند و کشیده در کنار موها، طراحی خاصی را ایجاد کرده است.

یک مدل موی خاص و جدید که موها در جلوی سر حالتی ضخیم داشته و به سمت بالا حالت داده شده است.

در این مدل ، کناره‌های مو به طور کامل محو شده‌اند و موها را به طور منظم به سمت بالا حالت داده‌اند.

انتشار : 31 مرداد 1396

دیدگاه ها

دیدگاه کاربران

    هیچ دیدگاهی در حال حاضر ثبت نشده است.

عضویت در خبرنامه

در صورتی که تمایل دارید زودتر از دیگران از تخفیفات ، اطلاعیه ها و ... مطلع شوید ، از طریق فرم زیر در خبرمه عضو شوید...