مدل مو فر مردانه

بسیاری از مردان دارای موهای فر هستند اما همیشه مشکلات زیادی درباره شیوه استایل موی فر وجود دارد. اگر موهای فر به زیبایی کوتاه شود می تواند در چهره هر فرد تغییرات مثبتی زیادی ایجاد نماید.

مدل موهای مردانه امروزه دارای تنوع زیادی هستند و بهتر است آقایان با توجه به جنس مو و فرم صورتشان مدل مویی مناسب برای خود انتخاب کنند. مدل موی فر مردانه از انواع مدل موهایی است که برای افراد با موهای فر می تواند ایده‌آل و مناسب باشد و این مدل مو تنوع زیادی دارد.

 

مدل موی فر مردانه

موهای فر مردانه زیبایی و جذابیت خاص خود را دارد و اگر این مدل ها به زیبایی کوتاه شوند می توانند چهره مردانه را جذاب و متفاوت تر از همیشه نشان دهند.

 

مدل موی فر مردانه با استایلهای کوتاه و بلند

موهای فر مردانه را می توانید به صورت مدل موی کوتاه مردانه و مدل موی بلند مردانه کوتاه کنید که اندازه قد موها به سلیقه شخصی شما بستگی دارد. مدل موهای بلند فر از انواع مدل موهایی هستند که باید از آن ها مراقبت بیشتری شود و علاوه بر این حالت و فرم دادن به مدل موهای بلند می تواند کمی زمان بر باشد بنابراین اگر فردی زمان کافی برای مراقبت از موهای بلند را ندارد مدل موی فر کوتاه می تواند انتخاب ایده آل و مناسبی باشد. مدل موهای کوتاه فر همچنین برای فصول گرم سال مناسب تر هستند و از تعریق زیاد شما در روز های گرم جلوگیری می کنند.

در ادامه تصاویری از انواع مدل موی فر مردانه که در آرایشگاه مردانه کاماتی اصلاح شده مشاهده خواهید کرد.

 

مدل موی فر مردانه 3

 

موی فر مردانه 1

 

مدل موی فر مردانه 2

انتشار : 07 مرداد 1396

دیدگاه ها

دیدگاه کاربران

    هیچ دیدگاهی در حال حاضر ثبت نشده است.

عضویت در خبرنامه

در صورتی که تمایل دارید زودتر از دیگران از تخفیفات ، اطلاعیه ها و ... مطلع شوید ، از طریق فرم زیر در خبرمه عضو شوید...