مدل مو یک طرفه مردانه

شاید شما هم مثل دیگر افراد فکر کنید که مدل موهای یک طرفه، مخصوص دانش آموزان است ویک مدل قدیمی است، اما در چند هفته اخیر این مدل جز پرکاربردترین مدل ها شناخته شده است، این مدل جز مدل های کلاسیک است، که هنگام استفاده از آن باید تمام اجزا استایل تان هم متناسب با مدل موهایتان باشد.

 

مدل مو یک طرف مردانه

 

کوتاه کردن مو

قدم اصلی برای داشتن موهایی خوش فرم در حالت یک طرفه، کوتاه شدن درست و حرفه ای موهایتان است، در واقع هنگام حالت دادن موهایتان می بایستی بیشتر حجم مو را به سمت بالا شانه بزنید، واز آرایشگر خود بخواهید که به سبک مدرن موهای تان را کوتاه نماید.

 

فرق سر

برای شانه کردن موهایتان به یک سمت، ابتدا باید بدانید که به کدام طرف موه را شانه بزنید تا با حالت چهره شما تناسب بیشتری داشته باشد، یک راه ساده برای پیدا کردن مناسب ترین فرق سر، این است که موهایتان را خیس کنید و بعد ببینید که موهای تان به کدام طرف  متمایل می شوند، به هر طرفی که متمایل شد مناسب ترین جهت برای شانه کردن موهای تان می باشد.

 

نوع موها

اگر موهای صافی دارید بهتر است برای داشتن ظاهر مدرن تر، کمی به موهای تان حالت دهید و اگر برعکس موهای حالت دار وفر دارید، باید دقت کنید که مناسب ترین جهت را برای شانه کردن موها انتخاب کنید، تا با چهره شما تناسب بیشتری داشته باشد.

 

ابزار کلیدی

یکی از ضروری ترین وسایلی که برای حالت دادن به موهای تان نیار دارید، موس است،  مطمئن باشید که از با کیفیت ترین ابزار ومحصولات استفاده می کنید، محصولات براق کننده، ومات کننده  مو هم می توانند ابزار مکملی برای موها یتان باشند، اگر دوست دارید حالت موهای تان ماندگاری بیشتری داشته باشد از محصولات براق کننده استفاده نمایید، واگر ماندگاری برای تان در اولویت نیست می توانید از محصولات مات کننده استفاده نمایید.

 

انتشار : 08 مرداد 1396

دیدگاه ها

دیدگاه کاربران

    هیچ دیدگاهی در حال حاضر ثبت نشده است.

عضویت در خبرنامه

در صورتی که تمایل دارید زودتر از دیگران از تخفیفات ، اطلاعیه ها و ... مطلع شوید ، از طریق فرم زیر در خبرمه عضو شوید...