نکاتی درباره تیپ اسپرت تابستانی مردانه

تابستان فصل حرارت و گرما، فصل رنگ‌های داغ و پررنگ است،اشخاصی که علاقمند به تیپ اسپرت و لباس‌های رنگارنگ هستند، تابستان را بهترین فصل برای این استایل می‌دانند.
 بعضی از افراد معتقد اند که تیپ اسپرت برای تمام مهمانی‌ها، جلسه‌ها و یا محل کار مناسب نیست، اما ما در این مطلب قصد داریم درباره نکاتی که اگر آنها را به کار بگیرید، به راحتی می‌توانید از ظاهر اسپرت خود در بسیاری از مکان‌ها و مجامع استفاده کنید، بهره مند گردید، با کاماتی همراه باشید.

 

نکاتی درباره تیپ اسپرت تابستانی مردانه


 
کمربند بیش از آنچه فکر می‌کنید مهم است

جزئیات در هر پوششی اهمیت دارد. تفاوتی ندارد که یک ظاهر رسمی برای جلسات و یا مراسم مهم است و یا یک تیپ اسپرت و غیررسمی برای روزهای عادی. در هر صورت یک بخش کوچک از اکسسوری شما این قدرت را دارد که تناسب کل ظاهرتان را به هم بریزد.


اگر معمولاً به اکسسوری‌های خود اهمیت نمی‌دهید یا زیاد برای خرید آنها وقت صرف نمی‌کنید، در هنگام خرید، کالایی را انتخاب کنید که برای همراهی بیشتر لباس‌های اسپرت شما مناسب باشد. با این شیوه می‌توانید تأثیر منفی لوازمی را که بدون دقت انتخاب شده‌اند، کمتر کنید.


این نکته را نیز در انتخاب یک کمربند خوب برای ظاهر اسپرت خود در نظر بگیرید که انتخاب یک کمربند مناسب، دقت و سلیقه شما را در ترکیب یک تیپ اسپرت تابستانی، بیشتر از سایر اجزای تیپ‌تان به چشم خواهد آورد.
 


تیشرت خود را با حوصله انتخاب کنید

در این مورد نکته‌ای نیست جز اینکه هر تیشرتی که دم دست دارید با شلوار جین‌تان نپوشید! درست مانند زمانی که برای یک کت و شلوار جدید پیراهن و کراوات انتخاب می‌کنید، روی انتخاب یک تیشرت زیبا و مناسب برای تیپ اسپرت خود نیز حساس باشید.


داشتن یک تیپ اسپرت و غیررسمی به معنی پوشیدن هر تیشرت و پولوشرتی که در کمد دارید، نیست. تیپ غیررسمی درست مانند تیپ رسمی شما اهمیت دارد و بیانگر شخصیت و سبک خاص شما در پوشش است بنابراین به تیشرت‌تان احترام بگذارید و آن را از یک برند خوب و با جنسی قابل قبول تهیه کنید.


 
شال ظاهر شما را دگرگون خواهد کرد

همیشه برای پوشیدن لباس‌های غیررسمی یا داشتن ظاهری اسپرت، یک ترکیب ساده از لباس‌ها را انتخاب نکنید. سعی کنید به ترکیب تیشرت، پولوشرت و شلوارتان یک اکسسوری مناسب مانند یک گردنبند، یک کلاه و یا یک شال اضافه کنید. اگر پیشنهاد ما را بخواهید بهترین انتخاب از این مجموعه، یک شال مناسب است.


اگر تصورات منفی نسبت به شال دارید و فکر می‌کنید که ممکن است در طول روز برایتان دست‌ و پاگیر باشد و یا گرمای هوا را بیشتر کند، اشتباه می‌کنید. انتخاب یک شال نخی، سبک و نرم تیپ ظاهری شما را با یک تغییر اساسی، به سمت بهتر شدن پیش خواهد برد. شک نکنید که شال یک اکسسوری شگفت‌انگیز است و استفاده از آن تقرییاً هیچ ارتباطی به فصل و یا آب و هوا ندارد.


پیشنهاد می‌کنیم شیوه‌های متنوع بستن شال دور گردن و یا روی سر را یاد بگیرید تا نسبت به شال احساس اضافه بودن نداشته باشید. ضمن اینکه باید به خود زمان بدهید تا بتوانید به داشتن یک شال روی گردن‌تان عادت کنید. اگر تیشرت‌های سفید و یا کمرنگ به تن می‌کنید از یک شال با رنگ تند یا تیره استفاده کنید و یا اگر دوست دارید تیشرت‌هایی با رنگ‌های تند مانند قرمز و یا زرد بپوشید، یک شال نازک با رنگ روشن را با آن هماهنگ کنید.


 
به رنگ‌های تابستانه احترام بگذارید

به سرمه‌ای علاقه دارید، همیشه مشکی پوشیده‌اید، دوست ندارید لباسی بپوشید که خیلی زود کثیف شود و ده‌ها دلیل دیگر برای اینکه سراغ رنگ‌های روشن تابستانی نروید. این تصورات را کنار بگذارید؛ قرار نیست چون به رنگی علاقه دارید تمام مدت همان رنگ را به تن داشته باشید و یا چون به پوشیدن رنگ خاصی عادت دارید، از چارچوب آن رنگ خارج نشوید.


واقعیت این است که یک لباس تابستانی با رنگ‌های متناسب این فصل، در مقایسه با یک لباس تابستانی با رنگ‌های تیره شما را خوش‌پوش‌تر نشان خواهد داد.

انتشار : 22 مرداد 1396

دیدگاه ها

دیدگاه کاربران

    هیچ دیدگاهی در حال حاضر ثبت نشده است.

عضویت در خبرنامه

در صورتی که تمایل دارید زودتر از دیگران از تخفیفات ، اطلاعیه ها و ... مطلع شوید ، از طریق فرم زیر در خبرمه عضو شوید...