نکاتی درباره تیپ کلاسیک مردانه

تیپ کلاسیک در جوانان حال حاضر طرفدار زیادی ندارد، به این دلیل که جوانان امروزی نیازی به کلاسیک لباس پوشیدن را احساس نمی‌­کنند. طرز زندگی و استایل لباس پوشیدن هر فرد نشانه­‌ی شخصیت اوست و اعتماد به نفس و احترام دیگران به آن بستگی دارد. ظاهر کلاسیک مردانه برای کسب احترام در اولین برخورد کاملاً مناسب است. نکاتی از تیپ کلاسیک که هر مردی باید بداند را برایتان تهیه کرده ایم، با ما همراه باشید.

 

نکاتی درباره تیپ کلاسیک مردانه


 
به کفش‌هایتان توجه نشان دهید

مرد را از کفشش می­‌‌توان شناخت. شاید این حرف مسخره به نظر بیاید اما واقعا معنی می­‌دهد. کفشی که یک مرد جوان می‌پوشد چیز­های زیادی در مورد او نشان می­‌دهد. اگر تا به حال سراغ کفش مردانه نرفته‌­اید بلافاصله اقدام به خریدن حداقل یک جفت کفش مشکی یا قهوه­‌ای شیک کنید. کتانی، صندل و... کافی نیستند. بیایید رک باشیم، می­‌خواهید یک پسر بچه به نظر بیایید یا یک مرد بالغ؟


 
متناسب لباس بپوشید

اگر با لباس غیر رسمی روزانه به یک مصاحبه­‌ کاری بروید به این زودی­‌ها کار پیدا نخواهید کرد. لباسی که می­‌پوشید میزان احترامی که دیگران به شما خواهند داشت را تحت تاثیر قرار می‌دهد. ممکن است تحصیلات کافی داشته باشید اما سلیقه­ نامناسب و لباس پوشیدن مثل یک بچه مدرسه‌‌­ای ممکن است شما را از به دست آوردن شغل دلخواهتان محروم کند و فرصتی را که حق شما است از دست بدهید.


 
در پیروی از مد زیاده‌­روی نکنید

به یاد داشته باشید که گاهی اوقات طراحان مد پول زیادی می­‌گیرند تا طرح­‌های مسخره­‌ای را در چشم مردم قابل قبول جلوه­ دهند و آن­ها را به مد جدید فلان کمپانی بزرگ تبدیل کنند. مد­های روز می‌­آیند و می‌روند پس نگران عقب افتادن از قافله نباشید. اگر می­‌خواهید از مد پیروی کنید عجله را کنار گذاشته و بلافاصله تعداد زیادی لباس خریداری نکنید که بعد از مدتی از مد خواهند افتاد. اگر پول اضافی برای دور رختن دارید آن صحبت دیگری است. 


 
از لباس­‌هایتان به خوبی نگهداری کنید

ممکن است لباس­‌هایی برای ظاهر مردانه کلاسیک را در کمد لباس‌تان داشته باشید و خود را در حاشیه امنیت فرض کنید. اما باید اطمینان حاصل کنید که لباس‌­هایتان در شرایط مناسب به سر می‌برند. هر چند وقت یک­ بار لباس‌­هایتان را چک کنید. ممکن است لباسی لک شده یا آستین و یقه­‌اش خراب شده باشد. ممکن است قسمتی از کفشتان دچار فرسودگی شده باشد. همین­‌طور جزییات دیگر از پارگی جوراب گرفته تا خراش روی ساعت مچی. به این صورت در تمام مدت کیفیت لباس­‌هایتان را کنترل می­کنید و لباس­‌هایتان را تمیز و سالم نگه خواهید داشت.       

انتشار : 22 مرداد 1396

دیدگاه ها

دیدگاه کاربران

    هیچ دیدگاهی در حال حاضر ثبت نشده است.

عضویت در خبرنامه

در صورتی که تمایل دارید زودتر از دیگران از تخفیفات ، اطلاعیه ها و ... مطلع شوید ، از طریق فرم زیر در خبرمه عضو شوید...