کوتاهی دور موی آقایان

چند سالی است که یک مدل موی مردانه بیشتر از بقیه مورد توجه مردان قرار گرفته است. کوتاه کردن دور مو دارای حد و اندازه‌ ای است که اگر در این امر زیاده روی  شود می تواند ظاهر شما را خراب کند. حال برای اینکه متوجه شویم کوتاهی دور مو چه تنوعی دارد و مناسب چه افرادی است مطلبی را آماده کرده ایم ، با ما همراه باشید.

 

دورمو

سفید شدن پله‌ای دور مو

این مدل ، مدلی تمیز و شیک که مناسب جنتلمن‌هاست و زیاد عجیب و نامانوس برای ظاهر شدن در عموم نخواهد بود. در این مدل دور موی شما کوتاه کوتاه است. هر چه به بالای موها می رسید میزان کوتاهی دور مو کاهش می‌باید. از آنجایی که مدلی طبیعی است و ظاهر شدن میان مردم با آن زیاد جلب توجه نمی‌کند، مناسب ترین مدل برای جنتلمن‌ها و افراد شاغل است.

 

کوتاه کردن موی نزدیک گوش

در این مدل مانند مدل بالا ، سفیدی‌ مو تا نزدیکی گوش کم است ولی تفاوتی که با آن دارد این است که سفیدی در نزدیکی گوش بیشتر است و پوست سر شما بیشتر دیده می‌شود. این مدل سفید کردن دور مو شما را قادر می‌ سازد که مدل‌ های متعددی را روی سرتان امتحان کنید و دست شما باز خواهد بود. اگر دور موی شما به این روش سفید شده است پیشنهاد می‌کنیم ریشتان را بلند کنید تا زیبایی آن دو چندان شود. این مدل مناسب افرادی با صورت کشیده و مثلثی شکل و یا الماسی شکل است.

 

سفید کردن دور مو با قیچی

اگر از کوتاه کردن دور مو با ماشین اصلاح خوشتان نمی‌آید ، می توانید از آرایشگر بخواهید دست به قیچی شده و دور موی شما را به صورت نامنظم با قیچی کوتاه کند. این کار از عهده آرایشگران حرفه‌ای برمی‌آید و مو باید با قیچی کوتاه شود. داشتن این مدل مو ریسک کمتری دارد و مناسب کسانی است که به دنبال مدل موی مردانه سنگین هستند. وقتی دور موی شما به صورت نامنظم یا منظم سفید شده باشد انتخاب‌های زیادی برای قسمت بالایی مو وجود خواهد داشت.

 

انتشار : 29 خرداد 1396

دیدگاه ها

دیدگاه کاربران

    هیچ دیدگاهی در حال حاضر ثبت نشده است.

عضویت در خبرنامه

در صورتی که تمایل دارید زودتر از دیگران از تخفیفات ، اطلاعیه ها و ... مطلع شوید ، از طریق فرم زیر در خبرمه عضو شوید...