درباره ما

آرزوی خریدی شیرین...

خاطر داشته باشید هنگامی که برای خرید به فضاها و یا پاساژهای بزرگ می‌روید به خوبی  نمی‌توانید، آن لباس و یا وسیله ای که مدنظرتان است را انتخاب کنید. به مغازه‌های مختلفی می‌روید با قیمت‌های عجیب و غریبی برخورد می‌کنید و یا اینکه فروشنده انرژی جواب‌دادن به شما را ندارد و در انتها شاید یک جنسی را انتخاب نمایید و کمی هم تخفیف بگیرید. بعد از خرید متوجه می‌شوید که دقیقا همان جنس در جای دیگر ارزان‌تر است و تازه تخفیف هم دارد. به منزل که تیشریف می‌برید بعد از چک‌کردن کامل، متوجه زدگی‌ها می‌شوید. دوباره کلی وقت و هزینه می‌کنید به فروشگاه بر می‌گردید و به شما گفته می‌شود که هنگام خرید باید حواستون جمع می‌بودید که نبود!!! جنس فروخته شده پس یا تعویض نمی‌شود!!! 

شاید تا به حال اتفاقات بالا برای‌تان رخ داده باشد و آرزوی یک خرید راحت، شیرین، با اطمینان خاطر، با تخفیف‌های ویژه و قیمتی بسیار مناسب و تعویض یا پس‌گرفتن بعد از فروش را داشته باشید!!! همه‌ی چنین آرزویی دارند و شما تنها نیستید!!!

حقیقت‌یافتن آرزوی شیرین...

فروشگاه کاماتی همان آرزوی شماست که به حقیقت پیوسته است. 

مجموعه‌ی کاماتی در نظر دارد تا بتواند در حوزه‌ی فشن، پوشاک و ملزومات آن بهترین سرویس، خدمات را با بالاترین کیفیت در کالاها به شما دوستان و سروران گرامی عرضه کند. 

 

عضویت در خبرنامه

در صورتی که تمایل دارید زودتر از دیگران از تخفیفات ، اطلاعیه ها و ... مطلع شوید ، از طریق فرم زیر در خبرمه عضو شوید...